Hosting & Domain Hizmeti

İnternetim; hosting, domain ve sunucu hizmetlerini vermekte olduğumuz markamızdır.

Tüm müşterilerimiz internetim.com.tr sitesi üzerinden yeni sipariş vermekle birlikte tüm hizmetlerini yine bu site üzerinden online olarak yönetebilmektedir.

Hizmetlere ait ödemeleri ister kredi kartı, ister banka havalesi ile yapabilmektedirler.

En fazla seçenekte alan adı uzantılarını satın alabilme özelliğinin yanında hosting hizmetini tamamen kendi sunucuları üzerinden sağlamaktadır.

Yurt içi ve yurt dışı sunucu seçenekleri ile toplam 75 sunucu üzerinden 2000’ den fazla web sitesinin kesintisiz hizmetini vermektedir.

Sunucularımız Türkiye’ nin en hızlı IIS’ lerinden olan TEKNOTEL firması üzeriden yayın yapmaktadır. TEKNOTEL sadece Türk Telekom omurgası değil aynı zamanda direk uydu üzerinden geniş bant internet hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede web siteleri Türk Telekom alt yapılarında bir sorun yaşansa da çalışmaya devam etmektedir.

Web siteleri şirketlerin internetteki mağazalarıdır. Bir çok müşterimizin web sitesine giren ziyaretçi sayısı iş yerlerine giren müşteri sayısının 100 kat üzerindedir. O nedenle iş yerinizin sürekli açık olması ne kadar önemli ise web sitenizin de sürekli açık olması o kadar öneme sahiptir.

PenAjans olarak hosting hizmetini kurumsal ve bireysel olarak ayırdığımız farklı sunucular üzerinden sağlamaktayız. Bu sayede firmaları yayınladığımız sunucu çok daha performanslı ve sorunsuz çalışmaktadır.