E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret çözümlerini Tüccarım markası altında müşterilerimize sunmaktayız. Tüccarım e-ticaret sistemi tamamen kendi yazılım ve tasarım ekibimiz tarafından geliştirilmiştir.

Türkiye’ de piyasada yer alan bir çok E-Ticaret sistemi kodları yurt dışından alınmış ve Türkçeleştirilmiş yazılımlardır. Bu nedenle e-ticaret satan firmalar sitelerde sorun yaşandığı takdirde sorunu çözme noktasında zayıf kalmaktadır.

Hizmetlere ait ödemeleri ister kredi kartı, ister banka havalesi ile yapabilmektedirler.

Tükiye'de Profesyonel anlamda E-ticaret yazılımı geliştiren firmalar bir elinizin parmaklarını geçmezken 2010 yılında 6 aylık bir çalışma ile Tüccarım e-ticaret sistemini geliştirdik. Şu anda yaklaşık olarak yüzlerce web sitesinde kullanılmaktadır. Tüccarim E-ticaret sisteminin yazılım ve arayüz tasarımlarını kendi bünyemizde geliştirdiğimiz için her geçen hızla gelişen web dünyasına kolaylıkla entegre edebilmekteyiz.

E-ticaret sistemlerinin dinamik ve değişken web dünyasına ayak uydurabilmesi en önemli özelliklerinden bir tanesidir

Google Yahoo ve diğer tüm popüler arama motorları her geçen gün yeni algoritmalar üretirken web sitenizinde bu algoritmalara uygun olması gerekmektedir. E-ticaret dünyasında hızlı bir artış ivmesi gösteren rekabet oranları sitenizin diğerlerinden farklı olma zorunluluğunuda getirmektedir. Haftalar geçmeden yeni sürümleri çıkan internet tarayıcıları ve işletim sistemleri sitenizide zorunlu güncellemelere doğru sürüklemektedir.

Bu konuda Dünyanın lider Online Marketing sistemlerini yakından takip ederek sürekli kendini güncelleyen E-ticaret sistemimiz müşterilerimizi artık çok daha kolay hedef kitlelerine ulaştırarak ürün satmalarını sağlayabilmektedir.